بازگشت به صفحه اول

 

 
 

فراخوان سبز کامیون داران اصفهان برای اعتصاب - دهم اسفند

 

طی چند روز گذشته اعلامیه هایی به صورت شب نامه و ای میل و … با مضمون اعتصاب سراسری کامیون داران به صورت گسترده در اصفهان در حال پخش است و وسعت این اطلاع رسانی به حدیست که در ادارات دولتی میان کارکنان به صورت شفاهی و کتبی در حال گسترش است و بعضا حتی بر روی در کامیون های پارک شده نیز چسبانده می شود.این خبر به صورت شفاهی میان کامیون داران به خصوص در خیابان شاهپور اصفهان(محل اصلی تبادل بار و قطعات یدکی کامیون) رد و بدل می شود.
لطفا دوستانی که در اصفهان هستند به اطلاع رسانی بیشتر کمک کنند.

 

متن اطلاعیه:

بنام خداوند در هم کوبنده ستمگران

 

با استعانت از ذات مقدس پروردگار و با توجه به خیزش و جنبش اخیر ملت بیدار ایران و به تأسی از جوانان برومند این سرزمین ، ما قشر کامیونداران نیز خود را همراه و همسوی آنان قرار میدهیم تا با حمایت از این دلیر مردان (استادان، دانشجویان، دانشمندان، معلمان، کارگران، کارمندان، کسبه و …) بتوانیم سهم کوچکی در راه آزادی وطن عزیزمان داشته باشیم ، همچنین با توجه به اینکه رژیم سفاک و دیکتاتور، همیشه سعی نموده است بیشترین ظلم را به قشر حمل و نقل کشور داشته باشد ( همانند بالا بردن هزینه سوخت و سایر هزینه های جنبی بصورت سرسام آور و غیر معقول و همچنین تخریب نمودن شخصیت رانندگان محترم توسط سردمداران ) و جهت رهایی کشور از قید و بند کلیه نیرنگهای شیطانی و همکاری با دلیر مردان و شیر زنان کشور عزیزمان ما نیز از تاریخ 10/12/89 اعتصاب سراسری خود را آغاز مینماییم و تحت هیچ شرایطی بارگیری و حمل و نقل نخواهیم نمود تا به خواسته های خود که در رأس آنها آزادی کشور از قید و بند دیکتاتوری است برسیم.

 

قابل توجه رانندگان و کامیونداران محترم : تحت هیچ عنوان خللی در عزم خویش ایجاد نکنید و استوار و مردانه از جوانان این کشور حمایت نمایید ، در صورتی که مزدوران رژیم بصورت بسیار اندک عهد شکنی و اقدام به تردد کامیونهای خود کنند در حکومت آزاد فردای ایران عزیز جایی نخواهند داشت و محاکمه خواهند شد . کامیونداران محترمی که اقساط بانکی دارند در صورت ایستادگی و مقاومت این قشر عظیم ، هیچ مقامی نمیتواند خدشه ای به آنان وارد کند . لذا وحدت خود را حفظ نموده و هیچگونه تردیدی نداشته باشید .

 

اندکی صبر ، سحر نزدیک است

زنده باد ملت غیور ایران پاینده باد کشور به امید آزادی ایران و ایرانی

از عزیزانی که این اطلاعیه را دریافت نموده اند درخواست میشود با تکثیر از آن و یا با اطلاع رسانی به دیگر زحمتکشان ، ایرانیان را در رسیدن به اهداف آزادی طلبانه یاری نمایید.

 

 

 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به متفرقه 

 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران