بازگشت به صفحه اول

 
 
 

 نهضت مقاومت ملی ايران

بنيانگذار دکتر شاپور بختيار

National Movement of the Iranian Resistance

NAMIR

founded by Chapour Bachtiar

عالی جناب بان کی- مون دبیر کل سازمان ملل متحد

انتخاب اقای احمدی نژاد بعنوان ریُیس جمهور نظام جمهوری اسلامی در 22 خرداد 1388 مطابق با 22 Jun 2009 با چنان تقلبات وسیعی همراه بود که مردم ایران از آن پس نام کودتا بر آن نهاده اند، میلیون ها ایرانی در اعتراض بدان تقلب وسیع بخیابان ها آمدند، که حتما جناب عالی ازطریق انعکاس آن در مطبو عات جهانی در آن زمان آگاهی یافته اید.

این اعتراضات وسیع و آرام که اقشار مختلف مردم ایران در آن شرکت نمودند توسط چماقداران حکومتی (لباس شخصی ) و نیروهای انتظامی رژیم بسیجی و سپاهی بشدت سر کوب گردید. در این سرکوبی تعدادی از زنان و مردان جوان ایرانی بقتل رسیدند. جوانان معترض به انتخابات بزندانها افتادند، زندانهایی با شرایطی غیر انسانی  که بعنوان نمونه و جهت اطلاع جنابعالی به وضعیت حاکم بر یکی از آنها بنام زندان کهریزک که به "ابو غریب ایران"  معروف گردید است، به نقل ازپیام یکی از بازماندگان آن به مقاله منتشره در تارنمای "جهان نیوز 18 مرداد 1388 اشاره میکنیم:

"نمیدونم انتشار این نوع مقالات محافظ کارانه چه دردی میتونه از 162 نفری که بیگناه به این جهنم منتقل شدن دوا کنه. فقط چند لحظه چشماتون رو ببندید و ببینید میتونید تصور کنید 170 نفر چطوری توی 60 متر مربع بدون هیچ امکاناتی 5 روز مرگ رو به چشم دیدن. میتونید تصور کنید که سه تا از دوستاتون جلوی چشمتون 5 روز با مرگ سرو کله بزنن و آخرش هم کم بیارن و جلوی چشماتون بمیرن؟؟؟؟؟ اگه تونستید تصور کنید میفهمید که من بقیه اونایی که بهمون میگن اغتشاشگر اونجا چی کشیدیم. ولی نمیتونید!!!!!!!!!!"

آنچه پس از آن از تجاوز های جنسی و شکنجه های جسمی و روانی وحشتناک ازطرف نیروهای تحت نظارت دولت آقای احمدی نژاد بر زندانیان اعمال میگرددوتا کنون افشاگردیده است، همگی اعمالی هستند که نام جنایت علیه بشریت را میتوان بر آنها نهاد.  از زمان "انتخاب" آقای احمدی نژاد  فشارو اختناق بر مخالفین او روز بروز افزایش یافته است، رقبای انتخاباتی آنروز ایشان، آقایان موسوی و کروبی امروزه عملا در خانه های خود محبوسند، منازل و حتی مساجد مراجع عالیرتبه مذهبی مردم مرتبا از طرف چمافداران منتسب به رژیم مورد حمله و تحاوز قرار میگیرند، روز نامه نگاران، روشنفکران،  و فعالین سیاسی ایران  یا در زندانهای رژیم حاکم بر ایران بسر میبرند و یا مجبور به تر ک وطن گردیده اند. خلاصه اینکه کشوری که آقای احمدی نژاد بنام ریُیس جمهوران آن میخواهد در مجمع عمومی سازمان ملل متحد صحبت کند، توسط نظامی که احمدی نژاد را بعنوان ریاست جمهوری بر آن انتساب کرده است به زندان بزرگی برای مردم آن تبدیل گشته است.

عالی جناب

آقای احمدی نژاد اعلام کرده است که خواهان نابودی اسرایُیل است، او با ارایه نظر یاتی در ضدیت با یهودیان و انکار هولو کاست از یکطرف، و تقویت نیروهای رادیکال نه تنها کمکی به بر قراری صلح در منطقه نمیکند بلکه داِِیُما مشغول آتش افروزی است. ما بنا به سنتت نیروهای دمو کرات وملی ایران که همواره مدافع حقوق قانونی ملت فلسطین بوده اند اعلام میکنیم که استحقاق حقوق ملت فلسطین مشروط به پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز دایمی است، که از طریق نمایندگان قانونی ملت فلسطین دنبال میگردد، و آنچه را که احمدی نژاد در این باره  اعلام نموده و خواهد کرد نظر مردم ایران نیست.

ما بر این نظریم که مردم ایران استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای را حق کلیه کشور های عضو سازمان ملل

متحد واز آن جمله ایران میدانند. حگومت ایران اما بدلیل عدم روابط شفاف با موُسسات مربوطه و سایر دول جهان شرایطی را بوجود آورده است، که منجر به تحریم های بین المللی کشور ما گردیده اند. برای مردم ایران نیز اهداف حکومت در پیگیری بر نامه هسته ای به قیمت نابودی اقتصاد مملکت نا روشن است . مردم ایران طالب صلح و دوستی با تمام کشور های منطقه بوده و ساخت هرگونه سلاح انمی را محکوم می نمایند، چه براین عقیده اند که تولید سلاح اتمی از طرف هر کشوری در منطقه به نکرانی سایر کشورهای منطقه از امنیت خویش منجر گردیده و بعدم ثبات هر چه بیشتر منطقه کمک میکند. ما بر این عقیده ایم که منافع کشور ایران ایجاب میکند که دولت ایران با قبول قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد ودر چار چوب مذاکرات 1+ 5 راه حل مناسبی را که در بر گیرنده حقوق قانونی ملتمان باشد برای مساُله هستیه ای پیدا نموده و از هر گونه حمله احتمالی به خاک کشور و ادامه تحریم های مخرب اقتصاد  ما جلو گیری نماید.

عالیجناب

کشور ایران یکی از اولین 50 کشوری است که در 1945  سازمان ملل متحد را برای حفاظت از کرامت انسانی و صلح جهانی پایه گذاشته اند. سزاوار نیست که  تریبون های این سازمان در اختیار کسانی قرار گیرد که به هیچیک

از این معیار ها باور ندارند. آقای احمدی نژاد از طرف مردم ایران مشروعیت نداشته و بنا بر این نمیتواند پیام آنان را بکوش جهانیان بر ساند. پیام مردم ایران به جهانیان پیام صلح و دوستی با همه ملت هاست. ما امیدواریم که در آینده نه چندان دور توسط نمایندکان دولتی منتخب مردم ایران پیام واقعی آنان از طریق تریبون سازمان ملل متحد به اطلاع جهانیان برسد.

با احترام   

ایران هرگز نخواهد مرد

نهضت مقاومت ملی ايران

30 مرداد 1389 برابر21 سپتامبر 2010

http://www.namir.info

 

 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به نهضت مقاومت ملی ايران

 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران