بازگشت به صفحه اول

 
 
 

 نهضت مقاومت ملی ايران

بنيانگذار دکتر شاپور بختيار

National Movement of the Iranian Resistance

NAMIR

founded by Chapour Bachtiar

 

آتش سوزی کتب مقدس نمیتواند زیر پوشش آزادی بیان و عقیده انجام گیرد

رسانه های عمومی  اعلام کردند که یک کشیش مسیحی در آمریکا از مردم آمریکا حواسته است که در روز 11 سپتامبر برای نشان دادن خطر اسلام، قر آن کتاب مقدس مسلمانان را به آتش کشند.

اکر چه طبق همین اطلاعات دولت آمریکا این عمل را محکوم نموده و سعی در جلو گیری از آن را دارد، ولی تا کنون موفق به جلو گیری از آن و تبلیغ رسانه ای برای چنین عملی نگردیده است. نهضت مقاومت ملی ایران کتاب سوزی را یکی از شنیعترین اعمالی میداند که تا کنون فقط نیروهای ضد انسانی و ضد آزادی بیان و اندیشه بدان دست زده اند.آتش زدن قر آن عملی است جاهلانه که فقط از عهده کسانی بر میآید که آب آور آسیاب کسانی هستند که دین را وسیله ای در خدمت اهداف سیاسی خود  قرار داده و برای رسیدن بقدرت و حفظ آن از انجام هیچ جنایتی ابا ندارند.

و بقول شاعر ملی ایرانیان فردوسی

زیان کسان از پی سود خویش            بجویند ودین را در ارند پیش

مردم ایران سی سال است شاهداستفاده ابزاری از دین هستند، آنان گواه جنایات کسانی هستند که خود را  متولیان  دین مینامند و بنام دین حکومت میکنند و بنام دین بزرکترین جنایات ها  را مرتکب گردیده اند.

دعوت به آتش زدن کتابی که برای تمام مسلمان جهان مقدس است و مبانی اعنقادی آنان را شامل است بحق عملی است که باعث بر انگیختن خشم آنان نسبت به بانیان چنین کاری خواهد گردید. کسانی که مردم را بدین کار دعوت میکنند باید بدانند که عمل آنان باعث خواهد گردیدکه عوامفریبانی چون احمدی نژاد و سیاستگزاران جمهوری اسلامی در ایران، بن لادن وطالبان و سایر نیروهای اسلامی حد اکثر استفاده را جهت سر باز گیری برای کشتار هرچه بیشتر مردم بی کناه و راه انداختن جنک صلیبی خواهند نمود. ما ضمن محکوم نمودن این عمل زشت نظرمقامات آمریکا را با ین مطلب جلب میکنیم که آتش زدن کتب مقدس نمیتواند زیر پوشش آزادی بیان و عقیده انحام گیرد، لذا ما خواستار جلو گیری اکید از انجام چنین کاری هستیم.

ایران هرگز نخواهد مرد

نهضت مقاومت ملی ايران

18 شهریور 1389 برابر 9 سپتامبر 2010

http://www.namir.info

 

 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به نهضت مقاومت ملی ايران

 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران