بازگشت به صفحه اول

 
 

 نهضت مقاومت ملی ايران

بنيانگذار دکتر شاپور بختيار

National Movement of the Iranian Resistance

NAMIR

founded by Chapour Bachtiar

 

کمک جمهوری اسلامی به بشار اسد در سر کوب مردم سوریه

برضد خوا ست مردم ایران است

خبرگزاری های معتبر جهان حکا یت از این دارند که نیروهای نظامی و شبه نظامی جمهوری اسلامی دوشادوش نظامیان و نیروهای امنیتی بشار اسد در سرکوب مردم سوریه دخالت می کنند. سران نظام حاکم در ایران مبارزه مردم سوریه برای آزادی و دموکراسی را به عنوان هجوم آزادی خواهان منطقه به آخرین خاکریزهای حکومت های همراه و هم جهت خود تلقی نموده و حاضرند با تمام قوا  از آن دفاع نمایند. بخصوص اینکه کشورهای سوریه و لبنان بدلیل همسایه بودن با کشوراسرا ییل، در سیاست "ضد صهیونیستی" جمهوری اسلامی نقش عمده ای  بازی میکنند.

سیاست جمهوری اسلامی که همواره خیال صدور انقلاب خویش را در سر پرورانده بود و در این راه با تاراج سرمایه ملی کشور و ریختن آن به حلقوم نیروهای افراطی اسلامگرای منظقه و جهان تابحال ازهیچ حاتم بخشی از کیسه ی مردم محروم ایران فرو گذار نکرده است، امروز با شکستی مشعشعانه روبرو گردیده است.

شروع و اوج گیری مبارزات آزادی خواهانه مردم منطقه و اثرات آن بر روحیه ی جیره خواران جمهوری اسلامی ایران در منطقه همچون حماس و حزب ﷲ لبنان از یک طرف، و عملکرد این نظام، که  در حقیقت به پادزهری برضد گرایش توده های مردم معترض به افراط گرایی تبدیل گردیده است،  و نشانه ی فاصله گرقتن مردم منطقه از سیاست های افراطی و تجویزی آخوندهای ایران بشمار می رود، از طرف دیگر، سبب شده است که نظام جمهوری اسلامی نه تنها در سطح دولت های منطقه بلکه در میان مردم مسلمان این کشورها هم منزوی گردد.

مردم ایران که دو سال پیش اولین گام ها را علیه نظام حاکم در ایران برداشتند، و در این راه متحمل خسارات جانی زیادی گردیده اند، اکنون خود را در کنار مردم سوریه در مبارزه آنها برای آزادی و دموکراسی در این کشور می بینند، و کمک آخوندهای ایران به رژیم اسد را بشدت محکوم می کنند.

ایران هرگز نخواهد مرد

نهضت مقاومت ملی ایران

۲٧ خرداد ۱۳۹۰ برابر با ۱٧ جون ۲۰۱۱

 

 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به نهضت مقاومت ملی ايران

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران