نهضت مقاومت ملی ايران

بنيانگذار دکتر شاپور بختيار

National Movement of the Iranian Resistance

NAMIR

founded by Chapour Bachtiar

 

سیلی سخت مردم بر چهره نظام

هموطنان گرامی!

بی اعتنائی شما به نمایش دروغین انتخابات رژیم جمهوری اسلامی نشان داد که مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم و جایگزین آن با یک حکومت ملی و دموکراتیک همچنان ادامه دارد.

روز 12 اسفند ماه 1390 شما با حضور در پارکها, تفرج گاهها, مراکز خرید و مغازه ها به تفریح و خریدهای نوروزی پرداختند و صندوق های رای را تنها گذاشتید. این اقدام شما فریادی روشن علیه فقر و فلاکت ناشی از تحریم های اقتصادی, علیه جنگ و علیه حاکمیت تاریک اندیش و چپاولگر جمهوری اسلامی بود.

ناتوانی رژیم جمهوری اسلامی در به پای صندوق کشاندن مردم در اغلب شهرهای کشور کاملا مشهور بود. نکته قابل تامل دیگر حضور نداشتن جوانان در نمایش سخیف و کاهش چندین درصدی مشارکت عمومی در مقایسه با انتخابات قبل بود.در بعضی از نقاط کشور تعدادی از مسئولان شعبات اخذ رای در پاسخ این سئوال که چرا حضور مردم اینقدر کم است با نا امیدی میگفتند " شاید مردم بخواهند در آخرین دقایق رای گیری بیایند . "

در حالی که تلویزیون رژیم جمهوری اسلامی مزورانه از حضور پرشور مردم در حال پخش ساعات انتخابات مجلس سخن میگفتند شاهدان عینی در بسیاری از نقاط پایتخت ودیگر نقاط کشور این خبر را تکذیب  میکردند .

شرکت نکردن شما در انتخابات در حالی بود که تلویزیون رژیم پنج کانال خود را به پخش زنده انتخابات مجلس اختصاص می داده بود و از شما دعوت می کرد "برای نجات کشور " به صف های رای گیری بپیوندید.

با این وجود شما ترفند رژیم را درک کردید و با عدم حضور خود در پای صندوق های رای سیلی سختی به چهره استبداد دینی جمهوری اسلامی زدید.

نهضت مقاومت ملی ایران_شاخه هندوستان ضمن تحسین اقدام بجا و خردمندانه از شما هموطنان می خواهد به مثابه همین اقدام به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم و استقرار آزادی و دموکراسی ادامه دهند.

ایران هرگز نخواهد مرد

نهضت مقاومت ملی ایران شاخه هندوستان

تاریخ:14 /12/1390

 

بازگشت به صفحه اول

ساير مطالب مربوط به نهضت مقاومت ملی ايران

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران